Tiskové zprávy

Tipy na netradiční vánoční dárky
Vánoce 2015 Také patříte k těm, kteří nakupování dárků řeší na poslední chvíli? Narozeniny, svátky, výročí či snad dokonce Vánoce jsou s nadsázkou řečeno Vaší noční můrou? Nemusíte, ani strávit bezpočet bezesných nocí. Máme pro Vás řešení! Co se však na začátku nákupních maratonů může zdát jako nevyřešitelný problém, bývá většinou ve výsledku velmi příjemná záležitost.

Kam utéct od nudy?
Nemáte co dělat v mrazivých zimních dnech? Nejste příznivci zimních sportů, seriály už všechny znáte a ruční práce Vás zrovna neberou? Nepropadejte nudě, jsou tu super hry na herních webech jako je Jogo.cz a Hrydnes.cz, na kterých najdete ty nejlepší gamesky pro každou příležitost i čas.

Super onlinovky pro holky
Máte rády hry online, ale přijde Vám, že jsou všechny spíš pro pány kluky? Rády byste si zahrály pořádnou hru, ale odrazují vás potoky krve, zástupy zombií a množství zbraní, které jsou snad všude?

Vyzkoušejte nové online hry zdarma, které aktuálně frčí
Trh s hrami jde neustále dopředu. Vycházejí stále nové a nové komerční tituly, které přicházejí s propracovanější herní grafikou a revolučními herními možnostmi. Na druhé straně stojí tituly nekomerční, například online hry, které disponují stejně kvalitním zpracováním i herními možnostmi.

Fascinující svět zvířat
Nový kabát pro internetový portál zabývající se chovatelstvím a zvířaty.

Užijte si chytrého nakupování na ZlatéSlevy.cz
ZlatéSlevy.cz jsou jedním z největších českých slevových agregátorů. Najdete zde všechny slevové akce v ČR i v SR na jednom místě. Denně zde můžete najít až 3000 slevových akcí a každý den zde přibývají nabídky nové. Výhodou je, že si velmi jednoduše můžete zobrazit akce, které vás mohou zajímat zadáním kategorie a města.

Originální dárek na Vánoce
Přátelé, ať se nám to líbí nebo ne, rok se opět sešel s rokem a nejkrásnější svátky v roce se nám nezadržitelně blíží.

Sklo
Sklo ať už v podobě lahví, oken nebo zrcadel zná snad každý. Málokdo však ví, kde a jak se vzalo a jak vzniká.