SMS zprávy "O lásce"

Moje mile zlaticko, uletlo mi srdicko, az jej chytis, bude tve, naoplatku posli sve.

Chci Te libat, chci Te svadet, chci si s Tebou lasko hrat... Chci Te hladit, chci Te hyckat, chci se s Tebou milovat...

Lasko, posilam pusinku na vicko, aby zahrala Tve srdicko. I kdyz prave nejsi se mnou, myslim na tvou kuzi jemnou.Touha po Tobe spaluje mou dusi, miluji Te vic, nez Ty vubec tusis. Ted uz rychle spinkat bez nebo rano nevstanes:-)

Krasne sny budou se mi zdat,s tebou chtel bych je prozivat.Ted u sebe chtel bych te mit a nezne te na rty polibit.Ted uz jdu spat,o tobe bude se mi zdat.

Slunce zahřeje-Měsíc zastudí-láska ohřeje-Zrada zabolí.

Hvezdy padaly z nebe a ja jen jedno prani mam citit tve telo vedle sebe a nezne se milovat.

Kněz má víru,ďábel peklo,drak svůj oheň,slunce světlo.Mráz má chlad a řeka vodu,mrakodrap má stovky schodů.Král má hrad,bůh má nebe,ty máš mě a já mám tebe!

Já ti broučku přeji vše hezké co jen se dá přát, s životem ať nemusíš se prát. Aby tvůj úsměv zářil jak růže na mechu, aby tě lidé sledovali bez dechu. Abys ozářila i temný kout, abys dávala lidem důvod se znova nadechnout. Ať tvůj život jest krásnou chví

Nebe je modre jako tvoje oci nebe je ciste jako tvoje duse, ale ja lasko miluji to nebe, ktere je klidne a bez mracku coz o tobe se neda rict milacku!

Libam te po vetru, libam te sladce a dlouze, chci te mit realne, poddat se touze. Touze spalujici telo i dusi, slysis me srdce, jak rychle busi? To jen myslenka na tebe kolem proletela a ja ted myslim na rozhavena tela.

Až budeš u okna stát a na sněhové vločky se dívat jak krásně padají vzpomen si že na tebe mysli někdo potají.

Jsi má láska, jsi můj sen, Tobě patří dnešní den. Jenom s Tebou chci se smát a věrně Tě milovat. Zažeň z tváře každý stín, vždyť je svatý Valentýn!!

Ke svatému Valentýnu Ti z lásky verše posílám, jen co budem spolu, sladkou pusu ti dám! Srdce mé Ti z lásky daruju, protože Tě tolik miluju!!

Krasne ranecko ty moje slunicko. Snad krasne snicky se ti zdaly a hvezdicky v nich mi te pohlidali a polibek ti za me dali :o)

Telefon se vrti, ma zpravicka leti. Posilam Ti mazlicku jednu ranni hubicku. Snad prozradi Ti mily tonek, ten Tvuj maly telefonek, ze od sameho ranicka, chybis mi tu celicka...


1 2 3 4 5 6 7 8 9 10