SMS zprávy "O lásce"

Moje srdce stále máš, no už sa oň nestaráš. Milovať Ťa stále chcem, tak prečo už nemôžem? Ak Ťa nesmiem milovať radšej sa dám pochovať!

Miluju te! Tys miloval!! Pisu! Tys psal!! Snim! Tys snil!! Jsem verna! Tys byl!!!

Ahojky muj milacku, posilam ti zpravicku. Styska se mi po tvym hlasku a tesim se na tvou lasku. Silene te miluju a srdicka si maluju. Patri tobe zlaticko, kazde male stesticko!

Posledni sen nech si jeste zdat, pak uz ti chci dobre rano prat. Co sladkeho se ti zdalo? Co srdicko tve si pralo? Zda-li pak to bylo o me. To bych si prala strasne hodne.

Chtela bych te obejmout, tak jako lod chce utes obeplout, chci proplest sve prsty s tvymi, tak jako noc strida den a svetlo stiny

Nechci byt sama, chci vedet ze me mas stale rad. Jsi moje jedina hvezda na nebi, v kterou doufam, ze zari jen pro me. Moc Te miluju muj Broucku!!!

Hořím touhou po Tvém obětí, na co myslím, nemáš ponětí. Chci líbat všechno na Tvém těle, věř, že budeš se mít skvěle. Budeš v sedmém nebi, na co čekáš tedy...?

Na 40% se mi líbíš, na 50% tě mám ráda, na 60% tě chci, na 70% tě miluju, na 80% s tebou chci chodit, na 90% s tebou chci spát a na 100% si s tebe dělám PRDEL!

Ptaji se me vsechny steny,vsechny steny v dome,zda tve srdce opravdu bije jen pro me.Tuhle starost v sobe nosim,tak mi neco napis,prosim.

Žít bez Tebe je jako dýchat bez vzduchu,jako pít bez vody a jako hádat se s někým,kdo nemá pro to důvody...

Žít bez Tebe je jako dýchat bez vzduchu,jako pít bez vody a jako hádat se s někým,kdo nemá pro to důvody...

Kněz má víru,dábel peklo,drak svůj ohen,slunce světlo. Mráz má chlad a řeka vodu,mrakodrap má stovky schodů. Král má svůj hrad,bůh má nebe,ty máš mě a já mám tebe.

Milacku,styska se mi po tvem usmevu,doteku i vuni.Po tvych slovech,po tvem tele a po tvem objeti,chtel bych byt s Tebou, hladit Te ve Tvych krasnych vlasech. Libat tve nadherne rty, ktere chutnaji jako lesni jahody,darovat ti ty nejneznejsi a pritom ty ne

Kluci jsou vzduch, ale bez vzduchu se nedá žít!

Věrnost nikdy nemůže být úplná,úplná může být jen důvěra ,kterou v to věříme...


1 2 3 4 5 6 7 8 9 10